IV Ida-Virumaa Noortefoorum ” Noorte sotsiaalne kaasatus” ootab osalejaid

IV Ida-Virumaa Noortefoorum ” Noorte sotsiaalne kaasatus” ootab osalejaid

Kutsume Teid osalema IV Ida-Virumaa Noortefoorumil 2016 “Noorte sotsiaalne kaasatus”, mis toimub neljapäeval, 24. novembril kell 11.00 – 17.00 Tartu Ülikooli Narva Kolledžis auditoorium 200 (aadressil Raekoja plats 2, Narva).

Ida-Virumaa Noortefoorum on mõeldud 14-26 aastastele tegusatele ja aktiivsetele noortele, kes soovivad panustada Eesti ühiskonna edendamisse ning kes ihkavad oma häid mõtted teoks teha. Noortefoorumi eesmärgiks on tutvustada noortele nende võimalusi nii oma kogukonna kui ka kogu riigi tegevuses kaasarääkimises ning õpetada ja julgustada noori oma ideid täiustama ja ellu viima. Arutleda koos kriitiliselt teemal Eesti kodanikuks olemine ja leida potentsiaalselt efektiivseid väljundeid aktiivseks kodanikuks olemisel.

Foorumi programm on jagatud kokku kolmeks osaks. Esimese osa moodustavad temaatilised ettekanded antud valdkonna spetsialistide poolt, et avada teemat põhjalikumalt. Igale ettekandele järgnevalt on võimalik esitada küsimusi. Ettekannetele järgnevalt toimub laiema huvigruppide ringiga Paneeldiskussioon ning päeva lõpetavad praktilised töötoad eksperdist juhendajaga, kus on võimalik väiksemas ringis spetsiifilisemat teemat koos teiste osalejatega lahata. Programmis esineb ka erikülaline, kelle nime anname teada lähiajal. Päeva lõpus toimub essee- ja fotokonkursi võitjate tunnustamine ning noore tunnustamine konkursis ” Sädemeke “.

Foorumile saab registreerida kuni 22. novembrini veebilehel: http://goo.gl/forms/Rxw0zyyZTC.

Küsimuste korral palun pöörduda projektijuhi Vassili Golikovi poole – vassili@sscw.ee; telefon 55602993. Registreerimise ja konverentsi tehniliste küsimustega pöörduda üld emailile: info@sscw.ee

Noortefoorumi toimumist toetavad: Haridus- ja Teadusministeerium, Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed ning Hasartmängumaksu Nõukogu jt.