Vabatahtliku tegevuspäevad 2023

Noore vabatahtliku tegevuspäevad Oktoober – Detsember 2023 

Vabatahtliku tegevuspäevade programm toimub Tallinnas ja sisaldab nn action projecte. Need on praktilised tegevused, mis võimaldavad noortel saada konkreetset kogemust vabatahtlikust tööst. Tegevuste seas on erinevad heategevused kogukonna ja ühiskonna jaoks see saaks olla nii hooldustöid, noortekeskustes/sotsiaalkeskustes/ lemmiklooma varjupaika abiks käimist ja mitmeid muid tegevusi, mis sõltuvad kohaliku kogukonna vajadustest. Kõik, kes soovivad päevade jooksul koos noortega või noorte ja kogukonna heaks midagi ära teha on oodatud oma projekti (algatusi/heategevusi) üles laadima.

„Noore vabatahtliku tegevupäevad“ tarbeks avatakse ka projektikonkurss, mille kaudu on võimalik taotleda tegevustele rahalist toetust. Eelistatud on noorte poolt ja noorte heaks loodud tegevused. Projekti peavad olema kaasatud noor vabatahtlikud ja kohalikud vabaühendused/kogukonnad. Projektid saata e-maili teel digitaalselt allkirjastatud vastutava isiku poolt aadressil projekt@peacechilld-estonia.org

Konkursi tingimused

Projektide toetamiseks on kavandatud kuni 3000EUR.
Ühe projekti maksimaalne toetussumma on 300 EUR.

Toetatavate tegevuste seas võivad olla oma ümbruskonna või kogukonna heaoluks ette võetud värvimistööd, koristustööd või muud ettevõtmised kas noortekeskustes, koolides või mujal. Tegevustel peab olema praktiline iseloom ja reaalne tulemus. Projekti peavad olema kaasatud vabatahtlikud. Tegevuste elluviimisaeg peab jääma ajavahemikku 01.10 – 30.12.2022 ning korraldatud Tallinnas.

Konkursi aeg 20.09.2023 kell 00:00 – 01.12.2021 kell 15:00 (taotlusi saab esitada jooksvalt).

Projektikonkursil osalemiseks:

  • Täida projektikonkursi vorm
  • Täida projektikonkursi eelarve vorm
  • Esitage projektitaotlus õigeajaliselt digitaalselt allkirjastatud e-mailie: projekt@peacechild-estonia.org või posti teel.

Kõik vormid ja konkursi täpsem juhend on leitavad allpool:

1.Projektikonkursi juhend (PDF)

2. Taotlusvorm (Word)

3. Lisa 1. Eelarve vorm (Excel file)

Projektikonkursil puudub vanusepiirang. Konkursist võivad osa võtta ka organisatsioonid, nii avaliku sektori asutused kui mittetulundusühingud, või vabalt grupeerunud noored ja vanemad. Projekti võib esitada ka füüsiline isik.

Taotluste esitamise tähtaega 01.12.2022 kell 15.00

Projektid saata e-maili teel digitaalselt allkirjastatud vastutava isiku poolt aadressil projekt@peacechild-estonia.org või posti teel projektimeeskonna peakontorisse Tallinnas:
MTÜ Peace Child Eesti
Võru 16-46, 13612,Tallinn

Taotlusvooru koordinaatorile Hr. German Morris  märksõnaga “Noore vabatahtliku tegevuspäevad”

Lisainfo: german@peacechild-estonia.org ee või Tel: 55576329;