Tule osalema “Vabatahtlike kaasamise ja juhtimise koolitus” 23.10.2023 Tallinnas

Tule osalema “Vabatahtlike kaasamise ja juhtimise koolitus” 23.10.2023 Tallinnas

Olete oodatud osalema koolitusel “Vabatahtlike kaasamine ja juhtimine”, mis toimub 23. oktoobril 2023 Tallinnas, kell 11.00 Hestia Hotel Europa (Paadi 5).

Koolitus on suunatud noortele, vabatahtlike organisatsioonide esindajatele, koolidele ja kogukonna juhtidele. Koolituse käigus õpime, kuidas vabatahtlik tegevus mõjutab meie ühiskonda ja kuidas igaüks meist saab anda oma panuse. Koolitusel saame uusi oskusi ja teadmisi vabatahtlike edukaks kaasamiseks ja juhtimiseks, samuti tõhusaks suhtlemiseks vabatahtlikega, et saavutada parimat vabatahtlike värbamise ja meeskonnatöö tulemusi.

Vabatahtlik tegevus on midagi enamat kui lihtsalt vabatahtlik tegevus. See on võimalus muuta maailma helgemaks, anda lootust ja armastust neile, kes seda vajavad. Vabatahtlikud on iga heategevusorganisatsiooni süda ning nende energia ja pühendumus loovad meie maailmas positiivseid muutusi. Vabatahtlik tegevus ei aita mitte ainult neid, kes vajavad abi, vaid rikastab ka meie enda elu, õpetades meile kannatlikkust, solidaarsust ja kaastunnet.

Liitu meiega sellel koolitusel, et saada rohkem teada vabatahtliku tegevuse jõust ja aidata kaasa positiivsetele muutustele, mida sa soovid maailmas näha. Teeme koos meie ühiskonda paremaks!

Koolitajaks on Lauri Luide, Vabaühenduste Liidu vabatahtliku tegevuse valdkonna eestvedaja.

Registreerimine on avatud kjuni 20.10.2023 ning registreerida saab veebil: https://forms.gle/qpMPapABmFtKjdBa8
Facebook üritus: https://fb.me/e/azEYfds5c
Kiirusta kuna kohtade arv on piiratud!

Koolituse ajakava
11.00 – 12.15 Sissejuhatus teemasse: vabatahtlik tegevus, vabatahtlike kaasamise ja juhtimise raamistik. Organisatsiooni/Võrgustiku ettevalmistamine vabatahtlike kaasamiseks: vabatahtlike tegevuse kavandamine, vabatahtlike programm.
12.15 – 12.30 Kohvipaus
12.30 – 13.30 Organisatsiooni ettevalmistamine vabatahtlike kaasamiseks jätkub: vabatahtlike juhendaja roll ja ülesanded, mida eelnevalt läbi mõelda. Vabatahtlike värbamine: kust ja kuidas leida vabatahtlikke, värbamissõnum. Vestlus vabatahtlikuga.
13.30 – 14.30 Lõuna ja praktiline ülesanne õues.
14.30 – 15.30 Vabatahtlike organisatsiooni sisse elamine. Osapoolte kokkulepped, vabatahtliku tegevuse hea tava. Vabatahtlike juhtimine ja toetamine: vastutuse tasandid, delegeerimine, tagasiside andmine. Vabatahtliku rahulolu hindamine, vabatahtliku pass.
15.30 – 16.00 Kohvipaus
16.00 – 17.00 Vabatahtlike juhtimise näidisjuhtumid. Vabatahtlike motiveerimine ja tunnustamine. Vabatahtliku ja organisatsiooni suhte lõpetamine. Koolituse kokkuvõte.

Täiedav info German Morris, german@peacechild-estonia.org või veebilehel: https://peacechild-estonia.org/